1. Bingöl Uluslararası Kısa Film Fest

1. Bingöl Uluslararası Kısa Film Fest

360 Views

2017 yılında ilki İde Yapım tarafından gerçekleştirilen edilen 1.Uluslararası Bingöl Kısa Film Festivali; Kültür ve Turizm Bakanlığı ve Bingöl Belediyesi’nin desteği ile 28 Kasım – 2 Aralık tarihleri arasında Bingöl’de çok sayıda davetlinin katılımıyla gerçekleşti. Toplamda 384 kısa filmin yarıştığı festivalin finalistleri belli oldu. Festival kapsamında 384 film arasından seçilen 32 kısa film festivalde yarıştı.

Bingöl üniversitesi kongre salonlarında gösterimi gerçekleştirlen filmlerin yanı sıra, çok sayıda atölye ve söyleşi yapılarak sinemaya merakı olan gençlerimize, bu anlamda profesyonel olan kişilerce eğitim verildi.

Ünlü yönetmen Tarkan Karlıdağ’ın jüri başkanlığını yaptığı festivalin jüri üyeleri;

“Cengiz Bozkurt (oyuncu), Mehlika Çelik ( yapımcı), Ayhan Sonyürek ( senarist), Sacit Altun (reklamcı- yapımcı), Veli Çelik ( yönetmen) Süleyman Civliz ( akademisyen – yönetmen)” yapacak.

Açılışımıza bir çok oyuncu, yapımcı ve yönetmenin yanında, açılış konseri olarak GÖKSEL en sevilen parçalarını seslendirdi. Kapanış Konserinde ise sevilen grup Kolpa sevenleriyle birlikteydi.

Date

August 15, 2018

Director

Igor Sanchez
Igor Sanchez

/ Director

There are 4 comments

 1. Thanks for always keeping your WordPress themes up to date. Your level of support and dedication is second to none.

  August 21, 2018
  • Thanks for always keeping your WordPress themes up to date. Your level of support and dedication is second to none.

   August 21, 2018
 2. Thanks for always keeping your WordPress themes up to date. Your level of support and dedication is second to none 0.

  August 21, 2018
 3. Thanks for always keeping your WordPress themes up to date. Your level of support and dedication is second to none 1.

  August 21, 2018

Our Partner

Quick Menu